596 118 488

info@moravatour.cz

Typ zájezdu

Země

 
podklad1
Popis zájezdu Termíny a ceny Fotogalerie Mapa

Česká republika

Brněnská přehrada
Kníničky

Hotel FONTÁNA

cena od 3990,-

Hotel FONTÁNA

Hotel Fontána sídlí v prostředí Brněnské přehrady, kde poskytuje klidné a rodinné ubytování.
Citlivá architektura umístila hotel do romantické scenérie tak, aby splynul s okolní přírodou. Na hosty zde čeká 34 účelně a pohodlně zařízených pokojů a 2 apartmány. Klienti oceňují ideální podmínky jak pro rodinnou, tak individuální dovolenou.

Vybavení

Recepce, restaurace, wifi zdarma ve všech prostorách hotelu, parkování zdarma, zahrada s dětským hřištěm, půjčovna jízdních kol, bazén s vířivkou, sauny (finská, infra), vinný sklípek, kulečník, pétanque, ruské kuželky, zapůjčení dětské postýlky (za poplatek), možnost domácího mazlíčka (za poplatek).

Ubytování

2-lůžkové pokoje s příslušenstvím, TV a balkonem
3-lůžkové pokoje s příslušenstvím, TV a balkonem
4-lůžkové pokoje s příslušenstvím, TV a balkonem

Stravování

Polopenze v hotelové restauraci.

Tipy na výlety

Koupaliště Sokolák, Lodní doprava Brněnská přehrada, Elektro lodě Brněnská přehrada, Brno, Hrad Veveří, Zoologická zahrada Brno, Moravský kras, Jarošův mlýn, Panáčkovy skály, Rohledna Klucanina, Rohledna Čebínka, Naučná stezka Květnice, Hrad Pernštejn, Westernové městečko Boskovice, Stará Huť u Adamova, Zámek Rájec nad Svitavou…

Brněnská přehrada

Brněnská přehrada je rozlohou největší vodní dílo na řece Svratce. Většina plochy přehrady je součástí přírodního parku Podkomorské lesy. V hrázi se nachází Vodní elektrárna Kníničky. Brněnská přehrada je oblíbeným místem rekreace místních obyvatel i návštěvníků. Po obou stranách je lemována rozsáhlými lesy (Obora na levém břehu, Podkomorské lesy na pravém) a nabízí tak příležitost nejenom ke koupání a vodním sportům, ale i k turistice a cykloturistice. V zimě při dostatečných mrazech je jezero využíváno i k bruslení. Častým cílem výletníků je také hrad Veveří, který se tyčí na skále na pravém (jižním) břehu v západní části jezera. U hradu byl přes nádrž vybudován most pro chodce a pro cyklisty. Dalším lákadlem je brněnská ZOO, která se nachází nedaleko pod přehradní nádrží. V letní sezóně zde Dopravní podnik města Brna provozuje lodní dopravu spojující přístaviště v Bystrci s Veverskou Bítýškou. Přehrada má využití i jako sportoviště. Kromě kanoistiky, vodního lyžování a jachtingu slouží také veslařům.

Česká republika / Brněnská přehrada / Kníničky / Hotel FONTÁNA

Vyberte si některou z variant zájezdu:

Doprava Strava
Vlastní Snídaně Zobrazit termíny »
od - do Osoba ve 2-lůžkovém pokoji
osoby: 1
typ ceny:
Osoba ve 3-lůžkovém pokoji
osoby: 1
typ ceny:
Osoba ve 4-lůžkovém pokoji
osoby: 1
typ ceny:

Cena zahrnuje

  • 7 × ubytování (osoba / týden)
  • 7 x snídaně (osoba / týden)

Slevy

  • dítě 3-12 let sleva 50%
  • dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu neplatí

Příplatky

  • domácí mazlíček: 150 Kč / noc
  • dětská postýlka: 250 Kč / noc


Česká republika / Brněnská přehrada / Kníničky / Hotel FONTÁNA

Česká republika / Brněnská přehrada / Kníničky / Hotel FONTÁNA