596 118 488

info@moravatour.cz

Typ zájezdu

Země

 
podklad1
Popis zájezdu Termíny a ceny Fotogalerie Mapa

Česká republika

Vranovsko
Vranov nad Dyjí

Penzion PŘEHRADA

cena od 12600,-

Penzion PŘEHRADA

Penzion Přehrada nabízí ubytování v krásném klidném a romantickém prostředí Vranovské přehrady, v těšné blízkosti městečka a zámku Vranov nad Dyjí. Penzion Přehrada je samostatným areálem uzavřeného a hlídaného střediska. Kapacita ubytování je 50 osob v 10 bungalovech.

Vybavení

Ke každému bungalovu náleží parkovací místo pro 1 vozidlo, půjčovna sportovních potřeb (stolní tenis, badminton, míče) či grilu (vše po domluvě za poplatek), bazén s dětským brouzdalištěm, prostor pro stolní tenis, ohniště, terasa. Zvíření mazlíčci vítáni.

Ubytování

Bungalov: 5 lůžek, sociální zařízení, sprcha, kuchyňský kout (lednice, nádobí), ložní prádlo (povlečení, přikrývky, polštáře).
Vybavení neobsahuje osušky, ručníky, utěrky a toaletní potřeby.

Stravování

Vlastní (možnost vlastního vaření v bungalovu)

Tipy na výlety

Vranovská přehrada, Vranov nad Dyjí, Národní park Podyjí, Zámek Vranov nad Dyjí, Hrad Bítov, Zřícenina hradu Cornštejn, Zámek Uherčice, Znojmo (historické centrum, zámek, rotunda)…

Vranov nad Dyjí

Vranov nad Dyjí se rozkládá pod přehradní nádrží Vranov v údolí řeky Dyje ve značně rozčleněném terénu. Z dálky dominuje celé krajině mohutná stavba zámku na vysoké skále, při vjezdu do města upoutá rozlehlé koryto Dyje a mírně svažité historické náměstí s morovým sloupem, na jehož vrcholu stojí na zeměkouli Panna Marie Neposkvrněná. Region Vranovsko leží přibližně 20 minut jízdy od historického města Znojma a tvoří území jednadvaceti obcí kolem Vranovské přehrady. Region je charakteristický svými lesy, které střídá zemědělská krajina plná polí a rybníků. Nejcennější poklady přírody jsou ukryté v národním parku Podyjí, který protíná meandrující řeka Dyje, jež se do něj zařezává a vytváří hluboký kaňon. Destinace je oblíbená rodinami s dětmi, zdejší oblast milují také příznivci pěší turistiky i cykloturistiky.

Česká republika / Vranovsko / Vranov nad Dyjí / Penzion PŘEHRADA

Vyberte si některou z variant zájezdu:

Doprava Strava
Vlastní Bez stravy Zobrazit termíny »
od - do Cena na bungalov pro 4 osoby
osoby: 4
typ ceny:

Cena zahrnuje

  • 7 × ubytování pro 4 osoby (bungalov / týden)

Cena nezahrnuje

  • rekreační poplatek: 18 Kč / osoba 18-70 let / noc
  • poplatek z ubytovací kapacity: 2 Kč / osoba / noc

Příplatky

  • přistýlka (5.osoba v bungalovu): 3.150 Kč / týden
  • pes: 250 Kč / den


Česká republika / Vranovsko / Vranov nad Dyjí / Penzion PŘEHRADA

Česká republika / Vranovsko / Vranov nad Dyjí / Penzion PŘEHRADA