596 118 488

info@moravatour.cz

Typ zájezdu

Země

 
podklad1
Popis zájezdu Termíny a ceny Fotogalerie Mapa

Česká republika

Beskydy
Velké Karlovice

Penzion LÚKA

cena od 4690,-

Penzion LÚKA

Penzion Lúka je umístěn na jižním svahu kopce Soláň v krásné horské přírodě ve Velkých Karlovicích. Penzion je vhodný nejen pro klidnou rodinnou rekreaci, ale i k pořádání firemních akcí, večírků či škol v přírodě. Využít lze zatravněné hřiště, ohniště, gril, ruské kuželky, úschovnu kol. Parkovat lze přímo u penzionu.

Ubytování

2-lůžkové pokoje s příslušenstvím (možnost přistýlky)
4-lůžkové pokoje s příslušenstvím (pokoj je rozdělen na 2 samostatné ložnice, možnost přistýlky)

Stravování

Polopenze v restauraci v prostorách penzionu. Snídaně (formou švédských stolů / možnost výběru ze široké škály studených snídaňových pokrmů), večeře.

Tipy na výlety

Karlovské fojtství, Kostel Panny Marie Sněžné, Muzeum Velké Karlovice, Bývalá synagoga a židovský hřbitov, Kaple se zvonicí, Pustevny, Valašské muzeum v přírodě Rožnov pod Radhoštěm, Vodní nádrž Horní Bečva, Rozhledna Súkenická, Galerie soch v Pluskovci, Bikepark Kyčerka, Soubor lidových staveb v Raťkově…

Velké Karlovice

Obec Velké Karlovice leží v okrese Vsetín v podhůří Javorníků a Beskyd a jsou typickou valašskou obcí. Svou rozlohou 80,79 km² se řadí mezi největší obce České republiky. Najdete tu ještě zachovalé pastviny s menšími stády ovcí či stavení v horách, kde se ještě dodnes hospodaří. Dochovalo se zde mnoho staveb původní roubené architektury a proto je zde vyhlášena vesnická památková zóna. Velké Karlovice se nachází v Chráněné krajinné oblasti Beskydy, přitažlivé svými přírodními krásami. Pod Trojačkou pramení Vsetínská Bečva, v údolí Leskové na svahu hřebenu Lemešná je uchován relikt pralesa Razula s původním jedlobukovým porostem a řadou chráněných rostlinných druhů. Beskydské hory nabízí nespočet značených turistických tras či lákají k jízdě na kole po některé z cyklostezek, v zimě pak lyžaři ocení nabídku sjezdových tratí.

Česká republika / Beskydy / Velké Karlovice / Penzion LÚKA

Vyberte si některou z variant zájezdu:

Doprava Strava
Vlastní Polopenze Zobrazit termíny »
od - do Cena na osobu
osoby: 1
typ ceny: Dospělý

Cena zahrnuje

  • 7 × ubytování (osoba / týden)
  • 7 × polopenze (osoba / týden)

Cena nezahrnuje

  • rekreační poplatek : 21 Kč / osoba od 18 let / den (platí se na recepci)

Slevy

  • dítě do 12 let platí cenu 3.990 Kč
  • dítě do 3 let bez lůžka a stravy se 2 dospělými osobami neplatí

Příplatky

  • pes: 50 Kč / den


Česká republika / Beskydy / Velké Karlovice / Penzion LÚKA

Česká republika / Beskydy / Velké Karlovice / Penzion LÚKA