596 118 488

info@moravatour.cz

Typ zájezdu

Země

 
podklad1
Popis zájezdu Termíny a ceny Fotogalerie Mapa

Česká republika

Podkrkonoší
Dolní Brusnice

Hotel POD ZVIČINOU

cena od 3395,-

Popis místa a ubytování:

Hotel se nachází nedaleko města Dvůr Králové nad Labem (Safari Park), na svahu nejvyššího vrcholu regionu Podkrkonoší – Zvičiny (671 m n. m.). Díky jedinečné lokaci se všem návštěvníkům a hostům nabízí přímo z terasy hotelu překrásný výhled na hřebeny Krkonoš a podkrkonošská údolí.

Vybavení ubytovacího komplexu:

Celý hotelový areál nabízí několik forem ubytování. Můžeme tak uspokojit různorodé požadavky našich hostů. Rodiny s dětmi, větší skupiny, firmy i školy zde najdou vhodné podmínky pro svůj pobyt. Kromě střechy nad hlavou zajistíme stravování v naší restauraci. Máme k dispozici také velký konferenční sál s kapacitou až 150 osob vhodný pro konání firemních školení, rodinných oslav či svateb. Pokud jde o zábavu, díky široké nabídce aktivit a množství zajímavých turistických cílů se u nás rozhodně nudit nebudete!

Rozpis pokojů:

Hotel Pod Zvičinou nabízí ubytování ve 28 jednoduše vybavených pokojích s celkovou kapacitou 79 lůžek v hlavní budově s restaurací. K dispozici jsou také 2 nově zrekonstruované bezbariérové dvoulůžkové pokoje ve vedlejší budově (tzv. „vila“). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprchový kout a WC). Kromě standardních jedno- až pětilůžkových pokojů (s možností přidání postýlky pro malé děti) zde naleznete také několik „rodinných“ pokojů pro 4 – 5 osob se dvěma oddělenými ložnicemi a společným sociálním zařízením. Každý z pokojů má svoji neopakovatelnou atmosféru. Televizi na nich ale nenajdete. Proč? V okolí je přece krásně a personál hotelu Vám poradí natolik zajímavý program, že si na televizi ani nevzpomenete. V celém areálu je dostupné bezplatné WiFi připojení.

Stravování:

U správného hotelu samozřejmě nesmí chybět restaurace! Ta naše disponující kapacitou přibližně 80 míst slouží zejména ke stravování našich hostů ve formě polopenzí či zajištění předem objednaných akcí – od rodinných oslav přes svatby až po firemní jednání. Avšak ani výletníci, cyklisté a další návštěvníci u nás nebudou trpět hlady.
Všem návštěvníkům nabízíme veškerý sortiment baru a také drobnější občerstvení. Při posezení na terase si tedy můžete kromě výhledu na Krkonoše vychutnat také lahodnou kávu s čerstvě upečeným dezertem nebo třeba točené pivo s nakládaným hermelínem. Z nápojů je velmi oblíbený náš jablečný mošt a také domácí limonády!

Tipy na výlety:

V okolí hotelu se nachází mnoho zajímavých míst, která stojí za návštěvu.
Krkonoše (45 km) – nejvyšší hora České republiky – Sněžka (46 km),
CHKO Český ráj (50 km) – skalní města, hradní zřícenina Trosky, hrady Valdštejn, Kost, zámek Hrubá Skála,
Zámky: Hrádek u Nechanic (40 km), Náchod (42 km),
Adršpach (48 km) / Broumovské stěny (58 km) – přírodní parky s atraktivními skalními útvary,
Harrachov s historickou sklárnou (57 km),
Špindlerův Mlýn s letní bobovou dráhou (44 km),
Pec pod Sněžkou s lanovým parkem (45 km).

Podkrkonoší

Krajinu tvoří podhorská pahorkatina. Severní část náleží do Krkonošského podhůří s nejvyšším vrcholem Zvičina (671 m n.m.). Vrchol, který je dominantou celé oblasti, nabízí nádherné výhledy, z nichž nejatraktivnější je pohled na panorama Krkonoš. Oblast je příznivá pro milovníky turistiky i cykloturistiky, pro které je zde připravena hustá sít značených tras. Nově se rozvíjí i agroturistika. Známé jsou areály Nová Amerika u Velichovek a Jeníkov u Hořic. V letní sezóně nabízí kraj i četné možnosti koupání v přírodních koupalištích. K nejvyhledávanějším patří areál u Pecky, koupaliště Dachovy u Hořic, rekreační rybník u Velkého Vřešťova, koupaliště v Miletíně nebo sportovní areál v Podhorním Újezdu. Kryté bazény naleznete například v Hořicích nebo ve Dvoře Králové nad Labem. V Podkrkonoší se v současnosti koná velké množství kulturních, národopisných, sportovních i motoristických akcí.

Česká republika / Podkrkonoší / Dolní Brusnice / Hotel POD ZVIČINOU

Vyberte si některou z variant zájezdu:

Doprava Strava
Vlastní Polopenze Zobrazit termíny »
od - do 2-lůžkový pokoj
osoby: 1
typ ceny: Dospělý
4-lůžkový pokoj
osoby: 1
typ ceny: Dospělý
4-lůžkový pokoj
osoby: 1
typ ceny: Dítě

Cena zahrnuje

  • 7 × ubytování (osoba / týden)
  • 7 x polopenze (osoba / týden)


Česká republika / Podkrkonoší / Dolní Brusnice / Hotel POD ZVIČINOU

Česká republika / Podkrkonoší / Dolní Brusnice / Hotel POD ZVIČINOU