596 118 488

info@moravatour.cz

Typ zájezdu

Země

 
podklad1
Popis zájezdu Termíny a ceny Fotogalerie Mapa

Česká republika

Beskydy
Velké Karlovice

Penzion ZAFÚKANÉ

cena od 5690,-

Penzion ZAFÚKANÉ

Penzion Zafúkane je vzhledem ke své lokalitě a vybavenosti vhodným místem nejen pro klidnou rodinnou rekreaci, ale i k pořádání škol v přírodě, školení, seminářů či svatebních hostin. Penzion nabízí ubytování v jednoduše, ale účelně zařízených dvoulůžkových pokojích. Využít lze přilehlou zahradu s posezením, ohništěm a dětským koutkem. Parkovat lze přímo u budovy.

Stravování

Polopenze v hospodě Kyčerka (cca 300 m). Snídaně (teplé jídlo na objednávku z lístku a studené jídlo z bufetu), večeře (formou tříchodového menu - polévka, hlavní jídlo, dezert; výběr ze 2-3 druhů jídel).

Tipy na výlety

Karlovské fojtství, Kostel Panny Marie Sněžné, Muzeum Velké Karlovice, Bývalá synagoga a židovský hřbitov, Kaple se zvonicí, Pustevny, Valašské muzeum v přírodě Rožnov pod Radhoštěm, Vodní nádrž Horní Bečva, Rozhledna Súkenická, Galerie soch v Pluskovci, Bikepark Kyčerka, Soubor lidových staveb v Raťkově…

Velké Karlovice

Obec Velké Karlovice leží v okrese Vsetín v podhůří Javorníků a Beskyd a jsou typickou valašskou obcí. Svou rozlohou 80,79 km² se řadí mezi největší obce České republiky. Najdete tu ještě zachovalé pastviny s menšími stády ovcí či stavení v horách, kde se ještě dodnes hospodaří. Dochovalo se zde mnoho staveb původní roubené architektury a proto je zde vyhlášena vesnická památková zóna. Velké Karlovice se nachází v Chráněné krajinné oblasti Beskydy, přitažlivé svými přírodními krásami. Pod Trojačkou pramení Vsetínská Bečva, v údolí Leskové na svahu hřebenu Lemešná je uchován relikt pralesa Razula s původním jedlobukovým porostem a řadou chráněných rostlinných druhů. Beskydské hory nabízí nespočet značených turistických tras či lákají k jízdě na kole po některé z cyklostezek, v zimě pak lyžaři ocení nabídku sjezdových tratí.

Česká republika / Beskydy / Velké Karlovice / Penzion ZAFÚKANÉ

Vyberte si některou z variant zájezdu:

Doprava Strava
Vlastní Polopenze Zobrazit termíny »
od - do Osoba ve 2-lůžkové pokoji
osoby: 2
typ ceny: Dospělý

Cena zahrnuje

  • 7 × ubytování (osoba / týden)
  • 7 × polopenze (osoba / týden)

Cena nezahrnuje

  • poplatek z pobytu: 21 Kč / osoba / noc (platí se na recepci)


Česká republika / Beskydy / Velké Karlovice / Penzion ZAFÚKANÉ

Česká republika / Beskydy / Velké Karlovice / Penzion ZAFÚKANÉ