596 118 488

info@moravatour.cz

Typ zájezdu

Země

 
podklad1
Popis zájezdu Termíny a ceny Fotogalerie Mapa

Česká republika

Praha
Praha

Vila BARBORA

cena od 6900,-

Vila BARBORA

Vila Barbora se nachází v klidné pražské čtvrti cca 15 min od centra. V blízkosti (do 10 min chůze) se nachází cca 10 restauraci, 3 večerky. Apartmány pro 1-5 osob jsou umístěny ve vile se zahradou.

Vybavení

Plně vybavené apartmány, kuchyňka (dvouvařič, mikrovlnná trouba, lednice, rychlovarná konvice, drže, příbory, hrnce), koupelna (WC, umyvadlo, sprchový kout, ručníky, fén, tekuté mýdlo), klimatizace,wifi připojení zdarma. Parkování: na ulici zdarma, v uzamčeném dvoře za poplatek 100 Kč / den. Prostory vily Barbora jsou nekuřácké, kouření je možné pouze na dvoře v přístřešku.

Ubytování

Apartmán č. 13 (2.patro), 2 osoby, 1 místnost (dvoulůžko), balkon, klimatizace, kuchyňský kout, koupelna.
Apartmán č. 10 LUX, 2-4 osoby, 1 větší místnost (možnost 2 × dvoulůžko), balkon (výhled na město), kuchyňský kout, koupelna.

Stravování

Vlastní.

Tipy na výlety

Vyšehrad, Pražský hrad, Betlémská kaple, Strahovský klášter, Palác Kinských, Černínský palác, Národní muzeum, Národní divadlo, Rudolfinum, Klementinum, Karlův most, Staroměstská radnice, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, Trojský zámek, Letohrádek Hvězda, Hradčany, Prašná brána, Petřínská rozhledna, Karlštejn, ZOO Praha…

Praha

Praha je hlavní a zároveň největší město České republiky. Rozkládá se na území 496 km2 a má cca 1,3 milionu obyvatel. Prahou protéká řeka Vltava. Nabízí spoustu slavných historických památek a kulturních atrakcí, je sídlem velké části státních institucí a množství dalších organizací. Od roku 1992 je historické centrum Prahy zapsáno do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Právě historické jádro a mnohé památky přilákají ročně miliony turistů.

Popis pokality

Praha je hlavní město a současně největší město Česka. Je sídlem velké části státních institucí a množství dalších organizací a firem. Sídlí zde prezident republiky, parlament, vláda, ústřední státní orgány a jeden ze dvou vrchních soudů. Město je všeobecně považováno za jedno z nejkrásnějších v Evropě. Historické centrum města s jedinečným panoramatem Pražského hradu, největšího hradního komplexu na světě, je památkovou rezervací UNESCO. Právě historické jádro města a mnohé památky přilákají ročně miliony turistů ze zemí celého světa. V roce 2017 navštívilo Prahu 8,5 milionu turistů, je to tedy patým nejnavštěvovanější město Evropy, po Londýně, Paříži, Istanbulu a Římu.

Česká republika / Praha / Praha / Vila BARBORA

Vyberte si některou z variant zájezdu:

Doprava Strava
Vlastní Bez stravy Zobrazit termíny »
od - do Cena na apartmán č. 13
osoby: 2
typ ceny:
Cena na apartmán č. 10 LUX
osoby: 4
typ ceny:

Cena zahrnuje

  • 7 × ubytování (apartmán / týden)

Cena nezahrnuje

  • poplatek z pobytu: 21 Kč / osoba / den (platí se na recepci)


Česká republika / Praha / Praha / Vila BARBORA

Česká republika / Praha / Praha / Vila BARBORA