596 118 488

596 116 797

info@moravatour.cz

Typ zájezdu

Země

 
podklad1
Popis zájezdu Termíny a ceny Fotogalerie Mapa

Česká republika

Jeseníky
Loučná nad Desnou

Hotel DLOUHÉ STRÁNĚ

cena od 6055,-

Hotel DLOUHÉ STRÁNĚ

Hotel Dlouhé Stráně se nachází v obci Loučná nad Desnou v nadmořské výšce 600 m v CHKO Jeseníky. Krajina je hornatá a lesnatá, poloha hotelu je v klidném prostředí. Poskytuje výhodné podmínky pro aktivní odpočinek a rekreaci hostů. Oblast je ideálním místem pro turistiku, cykloturistiku (cyklotrasy od hotelu), zimní sporty. V objektu jsou prostorné sály, které je možno využít k různým společenským událostem (svatby, semináře, školení, firemní akce, konference). Hotel má všestranné využití pro jednotlivce, rodiny s dětmi i větší skupiny.

Vybavení

Hotel Dlouhé Stráně je komplexem dvou budov: budova I. (dolní) a budova II. (horní). Obě budovy jsou propojeny podzemním tunelem, který lze využít pro pohyb mezi budovami za nepříznivého počasí, zejména v zimním období. Obě budovy mají bezbariérový vstup a několik bezbariérových pokojů. Pokoje budovy I. jsou vybaveny na úrovni tříhvězdičkového hotelu a zařízeny novým nábytkem. Pokoje budovy II. jsou vybaveny na úrovni tříhvězdičkového a částečně dvouhvězdičkového hotelu. Celková kapacita hotelu je 700 lůžek ve 260 pokojích. Parkovat lze zdarma před budovou. Recepce s nepřetržitým provozem, internet dostupný v obou budovách a všech 260 pokojích, směnárna v recepci hlavní budovy, PC s připojením k internetu u hlavní recepce, výtahy v obou budovách, bezbariérový přístup v obou budovách, wellness centrum, bowling se 2 dráhami (200 Kč / 1 dráha / 1 hodina; rezervace se provádí u číšníků v restauraci), fitness, 8 stolů na stolní tenis, 2 hrací stoly na mechanický fotbal, kulečníky (karambol, ruský), hrací automaty (autíčka, lyžování), dětský koutek, restaurace, jídelna, kavárna, vinárna, 2 hřiště s asfaltovým povrchem pro míčové hry + tenis, ruské kuželky, ohniště s posezením, petang, jízdní kola k zapůjčení, drobné sportovní vybavení. Domácí mazlíčci jsou vítáni (poplatek, pes 300 Kč / noc).

Ubytování (budova I. dolní)

2-lůžkové pokoje s příslušenstvím
3-lůžkové pokoje s příslušenstvím
Rodinné dvoupokoje (2+2 až 4 lůžka) s příslušenstvím

Stravování

Hotelový komplex nabízí široký výběr možností celodenního stravování. K dispozici je restaurace, jídelna, vinárna a kavárna. Stravování je nabízeno formou polopenze (snídaně formou bufetu, večeře 1 chod; první den je večeře společná, další dny se vybírá ze 3 jídel předem). V restauraci si lze během dne vybrat z aktuální nabídky. Po domluvě lze připravit i pokrmy, které nejsou v nabídce, např. dietní či bezlepkovou stravu.

Hotelové wellness

Bazén s rozměry 4 × 8 m vybavený podvodním osvětlením, masážními tryskami, chrličem a protiproudem, vířivka s pevnými lehátky s perličkou, infrasauna, finská sauna, možnost objednání relaxačních masáží různého druhu. Teplota vody v bazénu je 28°C, ve vířivce 34°C.
Maminky mohou využít přebalovací pult pro miminka. Kojenci mají do wellness vstup jen při použití ochranných plavacích plenkových kalhotek (lze je zakoupit v hotelu).
Vstup do wellness a masáže je vždy nutno předem objednat na recepci hotelu.
Bazén + vířivka: 100 Kč / hodina / dospělá osoba; 50 Kč / hodina / dítě 4-14 let; děti do 3 let zdarma.
Infrasauna: 60 Kč / 30 minut / dospělá osoba; 30 Kč / 30 minut / dítě 4-14 let.
Skupiny si mohou rezervovat celé wellness za cenu 2.500 Kč / hodina.

Tipy na výlety

Okolí hotelu je protkáno turistickými i cykloturistickými trasami. Na recepci je v prodeji turistická mapa Jeseníky, která Vám zajisté bude dobrým průvodcem při výletech do okolí.
Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně, Termály Velké Losiny, Ruční papírna Velké Losiny, Skanzenmuzeum a ZOOpark u Havlíčků v Rapotíně, Muzeum silnic ve Vikýřovicích, Zámek Velké Losiny, Zámek Jánský Vrch v Javorníku, Rozhledna na Medvědí hoře v Koutech nad Desnou, Rohledna Bukovna v Rapotíně, Rozhledna Zlatý Chlum, Rozhledna Biskupská kupa, Rozhledna na Borůvkové hoře, Lázně Velké Losiny, Lázně Karlova Studánka, Lázně Jeseník, Lázně Lipová-lázně, Jeskyně Na Pomezí, Dětské hřiště Kociánov v Loučné nad Desnou, Areál zdraví Velké Losiny…

Loučná nad Desnou

Loučná nad Desnou je obec, která se nachází v okrese Šumperk v Olomouckém kraji, necelých 15 km severovýchodně od Šumperka. Loučnou nad Desnou a její část Kouty znají především lyžaři a milovníci jesenické přírody. Tisíce turistů ročně navštíví přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé Stráně. Loučná nad Desnou zve k návštěvě památek, např. impozantního zámku s anglickým parkem či hrobky slavné rodiny Kleinů.

Česká republika / Jeseníky / Loučná nad Desnou / Hotel DLOUHÉ STRÁNĚ

Vyberte si některou z variant zájezdu:

Doprava Strava
Vlastní Polopenze Zobrazit termíny »
od - do Osoba ve 2-lůžkové pokoji
osoby: 2
typ ceny: Dospělý
Osoba ve 3-lůžkové pokoji
osoby: 3
typ ceny: Dospělý
Osoba ve dvoupokoji (2+2)
osoby: 4
typ ceny: Dospělý
22.8.2020 - 29.8.2020
6930 6580 6055 rezervovat

Cena zahrnuje

  • 7 × ubytování (osoba / týden)
  • 7 × polopenze (osoba / týden)

Cena nezahrnuje

  • poplatek z pobytu: 21 Kč / dospělá osoba / noc (platí se na recepci hotelu)

Slevy

  • dítě do 14 let ve 2-lůžkovém pokoji a dvoupokoji sleva 280 Kč dítě do 14 let ve 3-lůžkovém pokoji sleva 800 Kč
  • dítě do 3 let bez lůžka a stravy (nepožadující služby) neplatí

Příplatky

  • pes: 300 Kč / noc


Česká republika / Jeseníky / Loučná nad Desnou / Hotel DLOUHÉ STRÁNĚ

Česká republika / Jeseníky / Loučná nad Desnou / Hotel DLOUHÉ STRÁNĚ