596 118 488

596 116 797

info@moravatour.cz

Typ zájezdu

Země

 
podklad1
Popis zájezdu Termíny a ceny Fotogalerie Mapa

Rakousko

Vídeň

Vánoční trhy

cena od 680,-

Vánoční trhy

Tradiční předvánoční zájezd do císařské metropole Rakouska. Vídeň plná hudby, vůní a adventního času. Nezapomenutelný Christkindlmarkt - vánoční trh před vídeňskou radnicí, plný vánočních světel a vůní, nadchne malé i velké. Po procházce historickým centrem určitě přijde k chuti šálek kávy či vánoční punč, který dostanete v hrníčku, který si můžete odvézt domů jako suvenýr.

Program

Příjezd do Vídně do 11 hodin, procházka historickým centrem města k nejvýznamnějším památkám a budovám - radnice, Burgtheater, komplex Hofburg, hotel Sacher, Stephansdom, Freyung, jesličky v Minoritenkirche a další. Po okruhu volno k návštěvě vánočních trhů ve Vídni s kouzelnou atmosférou, nákupům na pěší zóně a Mariahilferstrasse, posezení u kávy a některého z typických zákusků. Možnost návštěvy některé z výstav konajících se n některé z galérií - Albertina, Kunstforum Wien, Belveder, MUMOK. Předpokládaný odjezd z Vídně okolo 19 hodin. Návrat do 23 hodin.

Nástupní místa

6.30 hodin - Havířov, parkoviště u Magistrátu, ul. Svornosti; 7.00 hodin - Ostrava, parkoviště naproti DKMO, tř. 28.října

Rakousko / Vídeň / Vánoční trhy

Vyberte si některou z variant zájezdu:

Doprava Strava
Autobusem Bez stravy Zobrazit termíny »
od - do Cena na osobu
osoby: 1
typ ceny:

Cena zahrnuje

  • autobusovou dopravu
  • služby průvodce CK

Cena nezahrnuje

  • cestovní zdravotní pojištění
  • vstupy

Slevy

  • sleva 50 Kč pro dítě do 15 let a osoby nad 65 let


Rakousko / / Vídeň / Vánoční trhy

Rakousko / / Vídeň / Vánoční trhy