596 118 488

596 116 797

info@moravatour.cz

Typ zájezdu

Země

 
podklad1
Popis zájezdu Termíny a ceny Fotogalerie Mapa

Itálie

Severní Jadran
Rosolina Mare

Hotel SOLE ***

cena od 6590,-

Hotel SOLE ***

300 m od pláže, rušné centrum na hlavní ulici.
Moderně standardní hotel, klimatizovaná restaurace, vstupní hala s recepcí a TV, 2 výtahy, bar s venkovním posezením, uzavřené parkoviště.
Klimatizace na pokojích: ano, za poplatek 5 € / den
Připojení na internet (počítač u recepce): ano, za poplatek 3 € / 30 min, 5 € / 1 hodina

Ubytování

2,3,4-lůžkové pokoje prakticky zařízené, balkon, TV, telefon, koupelna s WC, klimatizace (na vyžádání)

Stravování

Polopenze: snídaně jednoduchá v italském stylu formou bufetu, večeře servírovaná - výběr z menu 1. a 2.chod, přílohy a zeleninové saláty formou bufetu vč. ¼ l vody + ¼ l stolního vína / ostatní nápoje placené.

Rosolina Mare

Rosolina Mare je malebné letní turistické městečko na jadranské riviéře cca 75 km jižně od Benátek situováno v zeleni piniových lesů. Řadí se k přímořským letoviskům, kde turista najde potřebný klid, pohodu, ale i množství zábavy. Rosolina Mare nabízí řadu obchodů, restaurací a pizzerií, cukráren s typickou italskou zmrzlinou, herny s automaty, kolotoče, půjčovny kol a šlapacích čtyřkolek, projížďku vyhlídkovým vláčkem, minigolf, dětský parčík, bazén s tobogánem. Večer je možná zábava v barech s karaoke či v místních diskotékách. Dvakrát týdně se koná dopolední trh a další menší probíhají pak během týdne večer. Rosolina Mare je dobrým výchozím bodem k výletům do blízkého okolí, převážně do unikátního historického města Benátky / Venezia ale také San Marina či Ravenny.

Pláže

Dlouhé široké pláže jsou tvořeny jemným pískem s pozvolným vstupem do moře, což ocení především rodiny s dětmi. Lze si vybrat pláž privátní (placenou), která je vybavena plážovým servisem (slunečníky, lehátka) či volnou pláž se vstupem zdarma, která je však méně udržovaná. Placené pláže nabízejí široké možnosti sportovního vyžití např. plážový volejbal, plážový fotbal, petanque, trampolíny, dětské skluzavky, půjčení vodních šlapadel aj. Na plážích je rovněž mnoho barů s občerstvením, sociální zařízení, animační program. K denním či večerním procházkám láká turisty promenáda vedoucí kolem pláže. Plážový servis na placené pláži (lehátka, slunečníky) je na místě k zakoupení u delegáta naší CK formou zvýhodněné permanentky na 6 až 7 dní.

Fakultativní výlety

Benátky: světově proslulé historické město na vodě; San Marino: historické město na hoře Monte Titano obehnané hradbami; Ravenna: historické město s památkami UNESCO; Chioggia: rybářské městečko s možností návštěvy městského tržiště; Mirabilandia: velký zábavný park se spoustou atrakcí

Itálie / Severní Jadran / Rosolina Mare / Hotel SOLE ***

Vyberte si některou z variant zájezdu:

Doprava Strava
Vlastní Polopenze Zobrazit termíny »
od - do Cena na osobu
osoby: 1
typ ceny: Dospělý

Cena zahrnuje

 • 7 × ubytování
 • 7 × polopenze
 • ložní prádlo a ručníky
 • služby delegáta CK
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • pobytová taxa: 250 Kč / pobyt 7 nocí / osoba od 12 let
 • cestovní zdravotní pojištění

Slevy

 • 10% / osoba na 3. lůžku
 • 25% / osoba na 4. lůžku

Příplatky

 • autobusová doprava: 2.200 Kč / osoba
 • 1-lůžkový pokoj: + 3.000 Kč
 • plná penze: 1.500 Kč / osoba


Itálie / Severní Jadran / Rosolina Mare / Hotel SOLE ***

Itálie / Severní Jadran / Rosolina Mare / Hotel SOLE ***