596 118 488

info@moravatour.cz

Typ zájezdu

Země

 
podklad1
Popis zájezdu Termíny a ceny Fotogalerie Mapa

Francie

Krásy Francouské riviéry

krásy FRANCOUZSKÉ RIVIÉRY - poznávací

cena od 5490,-

Krásy FRANCOUZSKÉ RIVIÉRY

Poznávací zájezd za krasy Francouzské riviéry, autobusem / 5 dní !

Program zájezdu:

1. den: Odjezd, přejezd přes SRN, Rakousko, Itálii do Francie.
2. den:
Ráno příjezd do Nice – prohlídka vyhlášeného letoviska Azurového pobřeží: přístav, procházka romantickým starým městem pod vrchem Chateau. Uličky Nice Vás okouzlí neopakovatelnou atmosférou, svými barvami a šarmem. Na Provensálském trhu si budete moci vychutnat některou z místních specialit jako je Soca, Moules a jiné. Pláže u Anglické promenády Vám nabídnou možnost koupání v nejmodřejším moři Azurového pobřeží. Pozdě odpoledne odjezd do Cannes – zastávka u Festivalového paláce kde se budete moci vyfotit na schodech hvězd nebo v aleji hvězd jak činí osbnosti světa showbusinessu při známém filmovém festivalu, procházka po La Croisette pod starým městem, kostel Notre Dame, kde bivakoval Napoleon po návratu z Elby. Odjezd na nocleh.
3. den:
Ráno odjezd malebnou oblastí masivu des Maures, kolem olivových hájů a vinic k Mont Mont Faron. Přes lázeňské město Hyéres na poloostrov Giens kde uvidíte mořské rybníky kde se během sezóny vyskutují hejna plameńáků (stěhovavý pták). Odsud fakultativně možnost plavby lodí na Porquerolles – ostrov rajských pláží s bílým pískem a průzračnou vodou, kouzelným provensálským městekkem s palmovou promenádou a restauracemi s výbornou kuchyní. Později odpoledne St. Tropéz – město proslavené filmy a oblíbené světovou top společností. Procházka centrem a promenádou v jachetním přístavu. Hezkou památkou na toto místo bude foto u četnické stanice, opravdovým zážitkem posezení u vína či kávy ve Vieux Port. Večer návrat na nocleh.
4. den:
Dopoledne návštěva Éze – exkurze v muzeu a výrobně parfémů. Zde se seznámíte se zajímavou historií vzniku parfumérářství ve Francii, s tajemstvím výroby parfémů které si také budete moci vyzkoušet. Možnost návštěvy hradbami obehnaného starobylého městečka EZE na skalním ostrohu nad mořem. Poté příjezd do Monaka – prohlídka historické části města, parků, romantických uliček ale i památek jako: Oceanografické muzeum, park prince Alberta I. s vyhlídkou na Fontvielle, katedrála, parlament, knížecí palác. Vyhlídka na přístav, čtvrť Condamine, trať F1 a Casino. Osobní volno k procházce přístavem a po trati Velké ceny Formule 1, návštěvě Casina, botanické zahrady či Oceanografického muzea. Možnost koupání na plážích Larvotto nebo nákupů v moderním nákupním centru. Večer odjezd směr Itálie, SRN.
5. den: Návrat do ČR.

ubytování / stravování:

Ubytování v hotelu typu IBIS, B&B nebo podobném, 2.a3-lůžk. pokoje s možností snídaně (kontinentální - za příplatek).

Francie / Krásy Francouské riviéry / krásy FRANCOUZSKÉ RIVIÉRY - poznávací

Vyberte si některou z variant zájezdu:

Doprava Strava
Autobusem Bez stravy Zobrazit termíny »
od - do osoba ve 2-lůžk.pokoji
osoby: 1
typ ceny: Dospělý
osoba v 3-lůžk.pokoji
osoby: 1
typ ceny: Dospělý
6.7.2022 - 10.7.2022
6190 5490

OBSAZENO

17.8.2022 - 21.8.2022
6690 5790 rezervovat
17.9.2022 - 21.9.2022
6390 5490 rezervovat

Cena zahrnuje

  • 2 x ubytování m
  • autobusovou dopravu
  • průvodce
  • pojištění proti úpadku CK

Cena nezahrnuje

  • vstupy a místní taxy

Příplatky

  • možnost snídaně za příplatek = 490 Kč/ 2 x
  • Rezervace míst v autokaru je možná za poplatek 200 Kč/os.


Francie / / Krásy Francouské riviéry / krásy FRANCOUZSKÉ RIVIÉRY - poznávací

Francie / / Krásy Francouské riviéry / krásy FRANCOUZSKÉ RIVIÉRY - poznávací