596 118 488

info@moravatour.cz

Typ zájezdu

Země

 
podklad1
Popis zájezdu Termíny a ceny Fotogalerie Mapa

Francie

Paříž a Versail od A do Z

PAŘÍŽ a VERSAIL od A do Z / poznávací

cena od 3580,-

Paříž a Versail od A do Z

Za poznáním do Paříže a Versail autobusem na 5 dní !

Ubytování / stravování:

Pohodlné ubytování v hotelích PREMIERE CLASSE a CAMPANILE ***
s vlastním soc. zařízením na pokoji, 2-3-lůžk. pokoje.

V hotelích je možná snídaně (za příplatek):
Hotel Premiere - kontinentální snídaně, Hotel Campanile - formou bufetu.

Program zájezdu:

Odjezd. Přejezd přes ČR, SRN do Francie.
2. den:
Ráno příjezd do Paříže. Od průvodce znalého města se budete po celou dobu zájezdu dozvídat spoustu informací. Můžete se těšit na okružní jízdu během které uvidíte: S Paříží se začnete seznamovat již při okružní jízdě východní částí města během které uvidíte: Národní knihovnu, palác Omnisport, Ministerstvo financí, nádraží Austerlitz, Botanickou zahradu, Institut arabského světa, ostrov svatého Ludvíka, ostrov Cité s katedrálou Notre Dame, prefekturou a starým královským palácem, Sorbonu a další zajímavá místa Při pěší prohlídce poznáte klenoty Latinské čtvrťi: Lucemburské zahrady a palác, Pantheon, St. Étienne du Mont, světoznámou univerzitu Sorbonnu, Musée de Cluny, bývalé Římské lázně, bulvár Saint-Michel. Dostanete se do srdce Paříže – Ile de la Cité a uvidíte zbytky Kapetovského královského paláce, La Conciergerie, St. Chapelle, katedrálu Notre Dame i Hotel de Ville. Pak kulturní centrum G. Pompidou, Stravinského fontána a Les Halles – bývalé břicho Paříže. Prohlídku ukončíme u Louvre, po které bude následovat osobní volno. Můžete návštívit muzea a galerie: Orsay s díly proslulých impresionistů, Louvre se slavným obrazem Mony Lisy od Leonarda da Vinciho a dalšími uměleckými skvosty a sbírkami, Palais Royal jeho zahrady a pasáže, můžete se věnovat nákupům. V podvečer Vás čeká další vyhlídková jízda: uvidíte Votairovo nábřeží, Musée d´Orsay, Invalidovnu, mostu Alexandra III, Velký palác, Musée du quai Branly, Eiffelovu věž, unikátní most Pont de Bir-Hakeim, sochu Svobody. Nocleh. Zájemci mohou využít možnost večeře v typické francouzské restauraci.
3. den:
Dopoledne návštěva Versailles, rozsáhlého komplexu královskéko paláce s nádhernými zahradami, sochami, fontánami a pavilony. Okouzlí Vás i atmosféra tradičního trhu a zdejší cukrárny, ve kterých ochutnáte delikatesy připravené dle tradičních receptů z doby krále Ludvíka XIV. Odpoledne Paříž: okružní jízda kolem supermoderní čtvrti La Défense s mnohými skvosty současné architektury. Okružní jízda po pařížských bulvárech: Vítězný oblouk, Champs Elysées, Madeleine, Opera, Vendome, Saint Augustin. Podvečer Montmartre: od baziliky Sacré Coeur budete mít nádherný výhled na Paříž. Romantickými uličkami se projdete na Place de la Tertre – známé náměstí malířů, uvidíte Moulin Rouge. Poté si vychutnáte fakultativně romantickou plavbu lodí po Seině – pohled na památky a mosty zrcadlící se v Seině se stane nazapomenutelným zážitkem. Nocleh.
4. den:
Paříž – návštěva Eiffelovy věže, nebo návštěva unikátního etnografického muzea Quai Branly, Palais de Tokyo, nebo možnost nákupů v moderním nákupním centru Beaugrenelle. Pokračování prohlídky: Martova pole, kolem Vojenské školy, Invalidovny s hrobkou císaře Napoleona, přes z most Alexandra III. nejhezčího nad Seinou, kolem Velkého a Malého výstavního paláce na nám. Svornosti, které je největší v Paříži. Poté osobní volno: možnost návštěvy muzeí, procházka po Champs Elysées k Vítěznému oblouku, nebo nákupy. S Paříží se rozloučíme návštěvou čtvrti Montparnass. Budete moci navštívit známou Tour Montparnass a její observatoř která Vám nabídne jedinečný panoramatický pohled na Paříž – výhled v 360° do vzdálenosti 40 km z výšky 200 m bude jedinečným zážitkem. Montparnass je také spousta možností občerstvení, nákupů. Večer odjezd do ČR.
5. den: Návrat do ČR.

Francie / Paříž a Versail od A do Z / PAŘÍŽ a VERSAIL od A do Z / poznávací

Vyberte si některou z variant zájezdu:

Doprava Strava
Autobusem Bez stravy Zobrazit termíny »
od - do osoba ve 2-lůžk.pokoji
osoby: 1
typ ceny: Dospělý
osoba v 3-lůžk.pokoji
osoby: 1
typ ceny: Dospělý
2.7.2022 - 6.7.2022
4490 3680

OBSAZENO

13.7.2022 - 17.7.2022
4490 3680

OBSAZENO

24.8.2022 - 28.8.2022
4490 3680

OBSAZENO

24.9.2022 - 28.8.2022
4490 3680

OBSAZENO

26.10.2022 - 30.10.2022
4490 3680 rezervovat
28.12.2022 - 1.1.2023
4690 3890 rezervovat

Cena zahrnuje

  • 2x ubytování v hotelech
  • autobusovou dopravu - průvodce
  • pojištění proti úpadku CK

Cena nezahrnuje

  • vstupy
  • místní taxy a vjezd autokarem do historické Paříže 14 Eur/os. (do centra jedeme naším autokarem ne metrem)

Slevy

  • Sleva -500 Kč pro dítě do 12 let na přistýlce (jako 3 osoba na pokoji se 2 dospělými) na hotelu Campanile

Příplatky

  • možnost snídaně za příplatek: Hotel Premiere = 399 Kč/ os./2 noci Hotel Campanile = 799 Kč/ os./ 2 noci
  • Příplatek za jednolůžkový pokoj - hotel CAMPANILE*** + 2.500 Kč
  • Příplatek za jednolůžkový pokoj - hotel PREMIERE + 2.000 Kč
  • rezervace míst v autokaru je možná za příplatek 200 Kč /os.


Francie / / Paříž a Versail od A do Z / PAŘÍŽ a VERSAIL od A do Z / poznávací

Francie / / Paříž a Versail od A do Z / PAŘÍŽ a VERSAIL od A do Z / poznávací