596 118 488

info@moravatour.cz

Typ zájezdu

Země

 
podklad1
Popis zájezdu Termíny a ceny Fotogalerie Mapa

Česká republika

Krušné Hory a Podkrušnohoří

Česká republika - poznávací zájezd

cena od 3990,-

KRUŠNOHOŘÍ A MĚSTA ZÁPADNÍCH ČECH

Poznávací zájezd s autokarovou dopravou, skvělým průvodcem, pobytem na jednom místě s polopenzí a každý den s výlety v ceně!

Jáchymov – koupání a odpočinek v lázních a prohlídka mincovny, muzeum hornictví, Karlovy Vary – prohlídka města s promenádami a léčivými prameny, Boží Dar – procházka, Klínovec, Hrad Bečov nad Teplou s relikviářem svatého Maura, Vánoční dům u Karlových Varů…

program:

1. den:
odjezd v ranních hodinách po trase Havířov - Ostrava – Frýdek - Místek – Nový Jičín – Hranice – Přerov – Olomouc – Prostějov – Vyškov – Brno – Velké Meziříčí – Jihlava – Humpolec - Praha s plánovanou přestávkou na oběd. V pozdních odpoledních hodinách příjezd do horského hotelu, přivítání, ubytování, večeře v hotelové restauraci, krátká procházka na seznámení se s okolím hotelu a přenocování.
2. den:
po snídani odjedeme do města Boží Dar, projdeme si okolní rašeliniště, prohlédneme si město a dojedeme až na nejvyšší horu Krušných hor – Klínovec. Z Klínovce sjedeme do Měděnce, kde se podíváme do podzemí ve středověké štole. Odpoledne pojedeme relaxovat do jáchymovských lázní, kde okusíme léčebnou vodu v aquacentru Agricola. Na večeři se vrátíme do hotelu, po večeři můžeme ještě posedět při muzice.
3. den:
po snídani se vydáme na pěší výlet k bývalým dolům Rovnost a Eduard. Odpoledne pojedeme do Jáchymova, který se nachází v malebném údolí pod našim hotelem. V bývalé mincovně se seznámíme s historií zajímavého města, dojdeme k dolu Svornost u kterého si prohlédneme expozici hornictví a podíváme se do štoly. Na večeři se vrátíme do hotelu.
4. den:
po snídani odjedeme na výlet do světoznámých lázní Karlovy Vary, projdeme centrem lázní, navštívíme všechny promenády i prameny, seznámíme se s historií města a na závěr výletu ochutnáme i proslulý 13. pramen – Becherovku, když před tím poodhalíme tajemství její výroby. Program výletu zakončíme opět koupáním a relaxem v jáchymovských lázních aquacentra Agricola. Na hotel se vrátíme v odpoledních hodinách. Večeře bude připravena na venkovním grilu.
5. den:
po snídani se vydáme do města Bečov nad Teplou nad nímž se tyčí majestátný hrad a zámek v jehož trezorové místnosti se ukrývá unikání relikviář svatého Maura, který si budeme moci zblízka prohlédnout. Po návštěvě hradu nám zbude čas na oběd v malebném městě. Cestou zpět zastavíme ještě v proslulém Vánočním domě na okraji Karlových Varů, dýchne na nás kouzlo vánoc a budeme mít možnost zakoupit si i zajímavé vánoční ozdoby či jiné symboly vánoc. Odpoledne se vrátíme do hotelu a před večeří budeme mít možnost relaxovat v hotelové sauně nebo na terase hotelové restaurace u dobré kávy či chutného drinku.
6. den:
po snídani se rozloučíme s Krušnými horami a po trase Praha – Humpolec – Jihlava – Velké Meziříčí – Brno – Vyškov – Prostějov – Olomouc – Přerov – Hranice – Nový Jičín – Frýdek-Místek – Ostrava – Havířov se vrátíme domů plni nových zážitků i poznání. Cestou budeme mít přestávku na oběd.

nástupní místa:

Havířov - Ostrava – Frýdek - Místek – Nový Jičín – Hranice – Přerov – Olomouc – Prostějov – Vyškov – Brno – Velké Meziříčí – Jihlava – Humpolec - Praha

ubytování / stravování:

- ubytování v hotelu PAM (v jedné z pěti budov),2-lůžk. pokoje s možností 3. a 4. přistýlky
- stravování - polopenze (snídaně formou bufetu, tříchodové servírované večeře)

Česká republika / Krušné Hory a Podkrušnohoří / Česká republika - poznávací zájezd

Vyberte si některou z variant zájezdu:

Doprava Strava
Autobusem Polopenze Zobrazit termíny »
od - do osoba v pokoji
osoby: 1
typ ceny: Dospělý
dítě/do 12 let/přistýlka
osoby: 1
typ ceny: Dítě
2.7.2022 - 7.7.2022
6790 3990 rezervovat
6.9.2022 - 11.9.2022
6790 3990 rezervovat

Cena zahrnuje

 • autobusovou dopravu
 • 5 x ubytování v hotelu PAM (v jedné z pěti budov ) s polopenzi
 • výlety dle programu
 • služby průvodce
 • pojištění proti úpadku CK
 • místní poplatek

Cena nezahrnuje

 • vstupy do navštívených objektů (cca 1.350 Kč)
 • obědy
 • místní poplatek

Slevy

 • Sleva dítě do 12 let (na 3. nebo 4.lůžku/ přistýlce v pokoji)!!

Příplatky

 • místní poplatek (povinný-platí se na místě): 21 Kč/os./noc (osoby 18-70 let)
 • příplatek za jednolůžkový pokoj: 1.800 Kč


Česká republika / / Krušné Hory a Podkrušnohoří / Česká republika - poznávací zájezd

Česká republika / / Krušné Hory a Podkrušnohoří / Česká republika - poznávací zájezd