596 118 488

info@moravatour.cz

Typ zájezdu

Země

 
podklad1
Popis zájezdu Termíny a ceny Fotogalerie Mapa

Česká republika

Karlovy Vary,Mariánské Lázně,Františkovy lázně+lázně Jáchymov

Česká republika - poznávací zájezd

cena od 3990,-

KARLOVY VARY, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ, FRANTIŠKOVY LÁZNĚ + LÁZNĚ JÁCHYMOV

Poznávací zájezd s autokarovou dopravou, skvělým průvodcem, pobytem na jednom místě s polopenzí, vstupem do bazénu a každý den s výlety v ceně!

Jáchymov - koupání a odpočinek v lázních Agricola, prohlídka mincovny KARLOVY VARY – prohlídka města s promenádami a léčivými prameny, ochutnávka Becherovky s výkladem o její výrobě, hrad a město LOKET, FRANTIŠKOVY LÁZNĚ s koupáním v aquaparku Aquafórum, přírodní rezervace SOOS, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ, park miniatur Boheminium, klášter v TEPLÉ

program:

1. den:
odjezd v ranních hodinách po trase Havířov - Ostrava – Frýdek - Místek – Nový Jičín – Hranice – Přerov – Olomouc – Prostějov – Vyškov – Brno – Velké Meziříčí – Jihlava - Humpolec – Praha s plánovanou přestávkou na oběd. V pozdních odpoledních hodinách příjezd do horského hotelu, přivítání, ubytování, večeře v hotelové restauraci, krátká procházka na seznámení se s okolím hotelu a přenocování.

2. den:
naše poznávání začneme v Jáchymově, který se nachází v malebném údolí pod naším hotelem. Po snídani se vydáme do bývalé mincovny, kde se seznámíme s historií zajímavého města, prohlédneme si též ojedinělou expozici latinské knihovny. První lázně našeho programu navštívíme v dolní části města, v jáchymovských lázních a okusíme léčebnou vodu v aquacentru Agricola. Na večeři se vrátíme do hotelu. Po večeři můžeme posedět, či si zatančit při muzice v hotelové restauraci. Přenocování v hotelu.

3. den:
v časných ranních hodinách se po snídani vydáme do největších lázní trojúhelníku a též krajského města celého regionu, do Karlových Varů. Prohlídku začneme malou okružní jízdou, potom projdeme všechny kolonády, uvidíme a třeba i ochutnáme všech 12 lázeňských pramenů a nakonec určitě ochutnáme zřejmě nejznámější 13. pramen – Karlovarskou Becherovku. V dobré náladě přejedeme kolem Ohře ke královskému hradu v Lokti, kde nás čeká prohlídka hradu i zachovalého středověkého města. Na večeři se vrátíme do hotelu. Přenocování v hotelu.

4. den:
po snídani se vydáme do druhých, nejmenších lázní pomyslného trojúhelníku, do Františkových Lázní. Nejdříve se zastavíme v přírodní rezervaci Soos, kde budeme mít možnost nahlédnout „pod pokličku“ matky Země a poznáme jak pro nás „vaří“ léčivé vody nebo bahno. Bohatší o poznaná tajemství se vydáme na prohlídku Františkových Lázní, projdeme kolonády, ochutnáme prameny a zbude nám čas i na lázeňskou kavárenskou pohodu a koupání v lázeňském aquaparku Aquafórum. Večeře bude připravena na venkovním grilu. Přenocování v hotelu.

5. den:
po snídani odjedeme na prohlídku Mariánských Lázní, čeká nás ochutnávka pramenů a lázeňských oplatků, trocha historie a pohledy na honosné lázeňské budovy a kolonády, světoznámá zpívající fontána a báječná lázeňská atmosféra. Nad Mariánskými Lázněmi navštívíme park miniatur Boheminium. V závěru dne zakončíme naše poznávání klášterem v Teplé, ve kterém žil klášterní lékař J.J.Nehr, jehož zásluhou byly založeny Mariánské Lázně. Před večeří se vrátíme do hotelu, večeře a přenocování.

6. den:
po snídani se rozloučíme s Krušnými horami a po stejné trase se vrátíme domů plni nových zážitků i poznání. Cestou budeme mít přestávku na oběd.


Poznámka:
Vydejte se s námi za poznáním blahodárných účinků západočeských lázní, do míst, které obdivuje celý svět a proto byla pro svoji jedinečnost zapsána na seznam UNESCO. Uvidíte známé lázně pomyslného lázeňského trojúhelníku Karlovy Vary, Mariánské a Františkovy Lázně, i místa méně známá. Dozvíte se, kterak nás příroda obdarovala svým bohatstvím minerálních pramenů a dalších léčivých substancí. Pojeďte s námi za odpočinkem na horském vzduchu ve výšce cca 900 m.n.m, do místa které leží nad krásným zalesněným údolím s přímým výhledem na nejvyšší horu Krušných hor Klínovec, co do horského hotelu PAM. Hotel se nachází v oblasti, která byla pro svůj historický význam a zachovalé památky zejména důlní činnosti i horskou přírodu, zapsána na seznam UNESCO. Hotel se skládá z pěti stylových budov, hostům jsou k dispozici dvě restaurace s venkovními terasami, venkovní zoo koutek, vnitřní i venkovní dětské koutky, finská sauna, wi-fi připojení je k dispozici v restauracích. Vkusně zařízené dvou až čtyřlůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV se satelitními kanály a set pro přípravu kávy/čaje.

nástupní místa:

Havířov - Ostrava – Frýdek - Místek – Nový Jičín – Hranice – Přerov – Olomouc – Prostějov – Vyškov – Brno – Velké Meziříčí – Jihlava - Humpolec – Praha

ubytování / stravování:

- 5 x ubytování v hotelu PAM (v jedné z pěti budov), 2-lůžk. pokoje s možností 3. a 4. přistýlky
- stravování - polopenze (snídaně formou bufetu, tříchodové servírované večeře)

Česká republika / Karlovy Vary,Mariánské Lázně,Františkovy lázně+lázně Jáchymov / Česká republika - poznávací zájezd

Vyberte si některou z variant zájezdu:

Doprava Strava
Autobusem Polopenze Zobrazit termíny »
od - do osoba v pokoji
osoby: 1
typ ceny: Dospělý
dítě/do 12 let/přistýlka
osoby: 1
typ ceny: Dítě
14.8.2022 - 19.8.2022
6790 3990

OBSAZENO

27.9.2022 - 2.10.2022
6790 3990 rezervovat

Cena zahrnuje

 • autobusovou dopravu
 • 5 x ubytování s polopenzi
 • výlety dle programu
 • služby průvodce
 • pojištění proti úpadku CK

Cena nezahrnuje

 • vstupy do navštívených objektů (cca 1.350 Kč)
 • obědy
 • místní poplatek

Slevy

 • Sleva dítě do 12 let (na 3. nebo 4.lůžku/ přistýlce v pokoji)!!

Příplatky

 • místní poplatek (povinný-platí se na místě): 21 Kč/os./noc (osoby 18-70 let)
 • příplatek za jednolůžkový pokoj: 1.800 Kč


Česká republika / / Karlovy Vary,Mariánské Lázně,Františkovy lázně+lázně Jáchymov / Česká republika - poznávací zájezd

Česká republika / / Karlovy Vary,Mariánské Lázně,Františkovy lázně+lázně Jáchymov / Česká republika - poznávací zájezd