596 118 488

info@moravatour.cz

Typ zájezdu

Země

 

 

Vážení přátelé,objednavatelé zájezdů,

předně Vám všem, kteří s námi už cestovali děkujeme za Vaší dlouholetou přízeň k naší cestovní kanceláři MORAVA Tour, velice si jí vážíme. Děkujeme zároveň za Vaší podporu, kterou jste nám vyjádřili v průběhu velmi neobvyklé sezóny 2020 a věříme, že další sezony budou probíhat již bez nějakých zásadních omezení.

Zájezdy pro skupiny a kolektivy jsou již 23 let pravidelnou součástí nabídky naší CK. Zájezdy organizujeme již od 20 osob z celé ČR.

Pro letní sezónu 2022 nevydáváme katalogy v tištěné podobě, KATALOG pro skupiny 2022 je připraven k nahlédnutí a ke stažení na našich web stránkách v sekci ke stažení / Katalog skupiny a kolektivy 2022. Na vyžádání Vám ho můžeme zaslat elektronickou poštou.

Námi organizované pobyty a zájezdy jsou určeny pro skupiny a kolektivy dospělých, dětí a mládeže, rodin s dětmi a seniorů, školská zařízení (ZŠ a MŠ, Centra volného času a Domy dětí a mládeže), zájmová sdružení, organizace, občanská sdružení a centra pro pomoc osobám se zdravotním či mentálním postižením, sportovní a tělovýchovné kluby, aerobik a fitness kluby, svazy a kluby seniorů, firmy aj. Pravidelně organizujeme pobytové letní zájezdy pro cca 45 kolektivů z celé ČR.

Našim prvořadým cílem je, aby kolektivy s námi necestovaly pouze jednou, ale chceme, aby se na nás s důvěrou obracely opakovaně i v dalších letech. Důkazem toho je celá řada spokojených kolektivů a skupin z celé ČR, které s námi spolupracují dlouhodobě.

Plánujete-li v roce 2022 uskutečnit pro Vaši skupinu či kolektiv pobyt u moře, spolupráce s námi bude ta správná volba.

VÝHODY PRO SKUPINY

  • skupina již od 20 osob - nemusíte naplnit celou kapacitu autobusu, objednat si můžete pobyt či zájezd pro skupinu již od 20 osob
  • Itálie + Chorvatsko až 5 míst zdarma .... POZOR + 1 místo zdarma navíc pro objednavatele při objednání skupiny (min. 20 osob) do 15.2. 2022 a zaplacením zálohy min. 20% !!
  • Řecko + Bulharsko až 3 místa zdarma
  • poznávací zájezdy až 2 místa zdarma
  • nástupní místa a odjezdy našich autobusů si můžete určit sami dle Vašeho přání v rámci celé ČR
  • v každém místě / letovisku máme svého delegáta popř. zástupce naší CK
  • ubytovací kapacity nabízíme skupinám v jednom domě popř. ve dvou domech v blízkosti sebe

INFORMACE

V případě zájmu zajistíme v Itálii stravování - česká kuchyň, jednotné menu formou výdeje, jídelníček je na celý termín předem stanoven. Stravu zajišťujeme pro skupinu min. 30 osob. Skupinám s dětmi je po celou dobu zajištěn pitný režim. Zajišťujeme polopenzi (snídaně, večeře - 1 hlavní jídlo, balíček na cestu zpět) nebo rozšířenou polopenzi (snídaně, polední menu - vydatná polévka s pečivem či jiné teplé jídlo, večeře - 1 hlavní jídlo, balíček na cestu zpět). Při snídani je vždy k dispozici čaj. Pobyty začínají večeří a končí snídaní.

Autobusovou přepravu zajišťujeme zájezdovými autobusy s WC, klimatizací, TV; počet sedadel až 55 míst. Autobus přistavíme dle dohody na jakémkoliv místě v rámci celé ČR. Za přistavení v Čechách účtujeme příplatek ve výši 200 - 300 Kč / osoba.

Cestovní zdravotní pojištění do zahraničí není zahrnuto v cenách zájezdů, v naší cestovní kanceláři Vám ho na požádání sjednáme prostřednictvím Slavia pojištovny a.s. ve dvou variantách:

1.TRAVEL BASIC / komplexní pojištění vč. léčebných výloh = 33 Kč, připojištění Covid = 66 Kč
2. TRAVEL STANDART / komplexní pojištění vč. léčebných výloh a storna zájezdu = 50 Kč, připojištění Covid 100 Kč

nebo prostřednictvím VZP Pojišťovna a.s. ve dvou variantách:

1. balíček NADSTANDART / cestovní zdravotní výlohy vč. Covid = 34 Kč (0-69let), 54 Kč (od 70 let)
2. balíček NADSTANDART / cestovní zdavotní výlohy vč. Covid a storna zájezdu = 44 Kč (0-69 let), 64 Kč (od 70 let)

Postačí nám pouze seznam vč. osobních údajů klientů, na základě kterého zašleme fakturu k zaplacení. My pak vše zajistíme a zašleme pojištovací kartičky. 

Fakultativní výlety jsou pořádané v každém místě pobytu, objednávají se až na místě u našich delegátů a platí se v místní měně. Fakultativní výlet pro skupinu osob si můžete objednat také předem v naší cestovní kanceláři, kdy Vám poskytneme přednostní slevu formou míst zdarma či skupinovou cenu.

REZERVACE ZÁJEZDU

Máte-li skupinu či kolektiv osob v počtu min. 20 osob popř. i menší počet sob a chtěli byste uskutečnit pobytový zájezd s naší cestovní kanceláří MORAVA Tour s.r.o., kontaktujte nás telefonicky, osobně v naší provozovně či e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Zjistíte tak, zda Vámi požadovaný termín a místo pobytu je volné, následně máte možnost si daný zájezd zarezervovat. 

Podáním rezervace pro skupinu již od 20 osob se ničím nezavazujete, můžete ji kdykoli bez stornopoplatku zrušit.

OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU

Závaznou objednávku nám můžete zaslat až dosáhnete dostatečného počtu zájemců uvedeného v rezervaci zájezdu.
Objednáte si u nás např. minimální počet osob = 20 osob, potom dle dalšího zájmu můžete postupně počet osob navyšovat tj. přiobjednávat další místa. Závazná objednávka se podává e-mailem na:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. popř. poštouTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Pro jakékoli dotazy nás neváhejte telefonicky kontaktovat na čísle: 596 118 488 nebo na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Katalog skupiny 2022

 

Katalog skupiny 2020